Elumen Pk@all

// // 1 comment
http://www.infanta.ru/assets/images/NEW%20FOTOS/GOLDWELL.jpg

Wielu z was pewnie widziało na moim facebook'u, że kupiłam farbę Goldwell Elumen :)
Dzisiaj podzielę się efektami.

Skusiłam się, aby ją kupić, gdyż moja znajoma Kustra(http://glitter--vomit.blogspot.com/), która również miała przez dłuższy czas różowe włosy używała tej farby. Wiadomo, że kolor różowy jest kolorem nienaturalnym, także utrzymywanie go jest bardzo trudne. 


Kolor różowy to odcień Pk@all z serii pure.

 http://www.flexohair.eu/media/wysiwyg/Pure_Tabelle2012_kl.jpg
Obszerniej rozpisała się na ten temat Kustra w notce na swoim blogu więc odsyłam > http://glitter--vomit.blogspot.com/2013/02/butterflies-in-my-brain-o-rozowym-bie.html

Ja wcześniej używałam tonerów z La riche, Manic Panic czy Splat, ale były to tonery, które jednak utrzymywały się na moich włosach krótko.

Elumen jest farbą, co za tym idzie ma właściwości mocniejsze od zwykłych tonerów. Skusiłam się, bo wiadomo, że chcę aby mój kolor utrzymywał się długo :)

 Farbę nakładałam na platynowe włosy, gdyż tylko na bardzo rozjaśnionych farba siada. Zmieszałam ją z maską do włosów Kallos w takich proporcjach, aby mój kolor był jasno różowy, który bardzo lubię na sobie. Czyli jak zawsze 3/4 maski, a reszta farby. 
I tutaj jest pod mega wrażeniem bo dodałam jedynie kilka dużych kropli produktu!Kolor tutaj wydaje się mocno różowy, ale po zmyciu wyszedł mi idealny, delikatny róż!
Niestety nie mam żadnego dobrego zdjęcia ukazującego ten kolor :C
bułkaface.

Jestem bardzo zadowolona z efektu.
+kolor jest idealny - mieszając go z maską można uzyskać dowolny odcień
+zapach jest przyjemny, nie drażniący
+utrzymuje się o wiele dłużej niż zwykłe tonery (po tygodniu mam dalej ładny, minimalnie jaśniejszy róż co na moich włosach jest wyczynem!)

-trzeba mieć na prawdę mocno i równomiernie rozjaśnione włoski, aby kolor wyszedł ładnie - a to wiadomo niszczy włoski
-cena : Farba kosztuję od 70-100 zł. Ja zakupiłam ją na stronie http://www.wszystkodowlosow.pl/, gdzie łącznie z przesyłką zapłaciłam 95zł.

Patrząc jednak na pojemność (200ml) i wydajność farby i tak wychodzimy na tym lepiej niż chodząc na wizyty u fryzjera lub kupując szybko wypłukujące się tonery.
http://chillicouture.com.au/wp-content/uploads/2011/12/elumen.jpg

1 komentarz: Leave Your Comments

  1. ohohoho.... korzystam z tej wiedzy, bo planuje znow wrocic do rozu ;D dziekuje IKU <3

    OdpowiedzUsuń